Disney Channel
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Disney Channel

Bun venit pe forumul Disney Channel, unde putem vorbi despre serialele Disney!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Anunt in legatura cu Disney Channel!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Andreea
Admin
Andreea


Mesaje : 16
Data de înscriere : 22/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Tulcea

Anunt in legatura cu Disney Channel! Empty
MesajSubiect: Anunt in legatura cu Disney Channel!   Anunt in legatura cu Disney Channel! Icon_minitimeDum Mar 21, 2010 10:11 am

Uitati ce am gasit pe Wikipedia:

Pe 1, 2 şi 3 aprilie programul Disney Channel va suferi modificări majore multe seriale fiind date afară. Nu se ştie dacă temporar datorită Paştelui sau permanent datorită evenimentelor legate de Jetix Play şi de începerea unei nou sesiuni de lansări Disney XD în lume, sesiune ce începe la 1 aprilie şi în care ar putea fi inclusă şi România. Vor fi difuzate în exces serialele prin care Disney Channel s-a impus în ultimii ani, seriale ca Hannah Montana, Jonas, Sonny şi steluţa ei norocoasă, Phineas şi Ferb, Magicienii din Waverly Place etc. De asemenea pe 2 aprilie vor fi redifuzate 2 filme.

sta inseamna ca Zack & Cody nu se va mai difuza pentru ca e din 2005-2006 pale pale pale
Sus In jos
http://star-fulger.forumgratuit.ro
ninutza

ninutza


Mesaje : 16
Data de înscriere : 20/03/2010

Anunt in legatura cu Disney Channel! Empty
MesajSubiect: Re: Anunt in legatura cu Disney Channel!   Anunt in legatura cu Disney Channel! Icon_minitimeLun Mar 22, 2010 5:37 am

Wow..Eu nu am Disney Channel
Sus In jos
 
Anunt in legatura cu Disney Channel!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Disney Channel :: ~Administrative~ :: Administrative-
Mergi direct la: